לימודי ערב לתואר ראשון : 'חץ' / 'יהלום' / 'ינשופים'

אם אתם מעוניינים לעבוד ולפתח את הקריירה שלכם, ובו זמנית ללמוד תואר ראשון מרתק באוניברסיטה מובילה, הגעתם למקום הנכון. מינהל המכללות של אוניברסיטת בר אילן מקיים מספר תוכניות לימודי ערב לתואר ראשון.

אודות התוכניות לימודי ערב לתואר ראשון

* תוכנית 'ינשופים' הינה תוכנית לימודי ערב לתואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה עם התמקדות בניהול ומשאבי אנוש.   

בתוכנית זו הלימודים מתקיימים יום או יומיים בשבוע בשעות הערב המאוחרות (ומכאן שמה 'ינשופים') וביום שישי בבוקר.

תוכנית לימודי ערב לתואר ראשון זו מיועדת לאנשים עובדים ומתפרסת על פני 6 סמסטרים. כלומר, ניתן לסיים את הלימודים בשנתיים.

לפרטים נוספים אודות תוכנית ינשופים לחצו כאן

* תוכנית 'חץ' הינה תוכנית לימודי ערב לתואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה עם התמקדות במדעי המדינה וסוציולוגיה.

בתוכנית לימודי ערב לתואר ראשון זו הלימודים מתקיימים במהלך ערב אחד או שניים באמצע השבוע, וביום שישי בבוקר.

תוכנית זו מיועדת לאנשים עובדים ומתפרסת על פני 6 סמסטרים לאורך שנתיים קלנדריות אשר כוללות 2 סמסטרים של קיץ. כלומר, ניתן לסיים את הלימודים בשנתיים בלבד.

תחילת הלימודים בתוכנית תואר ראשון לימודי ערב זו היא בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של השנה האקדמית השלישית ללימודים.

לפרטים נוספים אודות תוכנית חץ לחצו כאן

* תוכנית 'יהלום' הינה תוכנית לימודי ערב לתואר ראשון B.A. רב תחומי במדעי החברה עם התמקדות בכלכלה, מינהל עסקים ומשאבי אנוש.

גם בתוכנית לימודי ערב לתואר ראשון זו הלימודים מתקיימים במהלך ערב אחד או שניים באמצע השבוע, וביום שישי בבוקר.

תוכנית יהלום מיועדת לאנשים עובדים ומתפרסת על פני 6 סמסטרים לאורך שנתיים קלנדריות אשר כוללות 2 סמסטרים של קיץ. כלומר, ניתן לסיים את הלימודים בשנתיים בלבד.

תחילת הלימודים בתוכנית תואר ראשון לימודי ערב זו היא בסמסטר ב' של שנת הלימודים הראשונה, וסיום הלימודים הוא בסוף סמסטר א' של השנה האקדמית השלישית ללימודים.

לפרטים נוספים אודות תוכנית יהלום לחצו כאן

לימודי ערב לתואר ראשון עם ליווי צמוד

בכל תוכניות הלימודים האלו התלמידים נהנים מליווי אקדמי ומנהלי צמוד: מנהל אקדמי מטעם האוניברסיטה מלווה את התוכנית במישור האקדמי, וכן מדור מינהלי מיוחד מלווה את התוכנית והתלמידים באופן צמוד.

תוכניות תואר ראשון לימודי ערב אלו מקנות למסיימים אותן תואר ראשון בפקולטה למדעי החברה, כאשר על תעודת הבוגר ירשם: "בוגר הפקולטה למדעי החברה, B.A. רב תחומי במדעי החברה"

כל התוכניות לימודי ערב לתואר ראשון שצויינו כאן הן תוכניות אינטר-דיסציפלינארית אשר מקנות ידע נרחב בתחומי מדע שונים. המטרה היא לתת לתלמידים בסיס אקדמי מוצק וכלים לחשיבה שיטתית.

אחת הסיבות העיקריות להצלחת תוכניות לימודי ערב לתואר ראשון אלו היא העובדה כי אלפי בוגרי התוכניות הצליחו להשתלב היטב בשוק העבודה. ניתן לראות כי בוגרי התוכניות עוסקים בתחומי עבודה שונים ומגוונים וביניהם עובדים במשרדי הממשלה ובשלטון המקומי, עובדים בזרועות הביטחון ובהם צה"ל, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר, בנקים וחברות ביטוח ועוד. בוגרים רבים של תוכניות לימודי ערב לתואר ראשון אלו הגיעו לתפקידי ניהול בכירים במשק ו/או מכהנים כדירקטורים בחברות ממשלתיות ופרטיות.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות לימודי ערב לתואר ראשון, דרך עמוד צור קשר או בטלפון:  03-5318179